Stań się właścicielem wymarzonego domu z dnia na dzień!

NIERUCHOMOŚCI
Do naszych realizacji podchodzimy z pasją, jaką jest dla nas budownictwo. Cechuje nas niesztampowe podejście, indywidualne, nowatorskie i modernistyczne rozwiązania. Zwracamy szczególna uwagę na detale, współczesny design, trendy w architekturze.
Dodatkowo łączymy modernistyczne rozwiązania z doskonałą funkcjonalnością. Nasz zespół jest odpowiedzialny za całościowy skład budowy.
Specyfika naszych prac budowlanych to jakość, tworzona poprzez lata doświadczeń.

Oferujemy gotowe rozwiązania, sprzedaż mieszkań/domów, dzięki czemu mogą Państwo stać się posiadaczami swojego wymarzonego domu z dnia na dzień. Na etapie budowy realizacji umożliwiamy wspólne rozplanowanie
pomieszczeń, rozkład mediów itp.
Stań się właścicielem z dnia na dzień! Gotowe rozwiązania przygotowywane  są przez zespół fachowców, pracujących przez lata w branży budowniczej.

POKRYCIA
DACHOWE

W życiu liczą się trwałe konstrukcje. Aby zbudować solidny budynek potrzeba równie solidnych partnerów biznesowych. Otworzyliśmy firmę, aby razem z Państwem, uczestniczyć w tworzeniu i budowaniu tego, co najcenniejsze – stabilnego Dachu nad głową. Powstaliśmy w 2001 roku. Oferujemy szeroki asortyment towarów, który umożliwi każdemu klientowi stworzenie domu swoich marzeń za atrakcyjną cenę. Nasza oferta pozwala naszym klientom na zbudowanie swojego wymarzonego domu szybko i tanio. Fachowa i miła obsługa sprawi, że plany budowlane i remontowe z przyjemnością wprowadzicie Państwo w życie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując optymalne rozwiązanie jakościowe i cenowe. Wszystkie sprzedawane przez nas towary posiadają atesty i certyfikaty spełniające normy dotyczące wymagań bezpieczeństwa, zdrowotności i ochrony środowiska.

Zapraszamy już dziś do odwiedzin i sprawdzenia naszego asortymentu, w którym znajdziecie Państwo: pokrycia dachowe, blachy dachówkowe, blachy trapezowe, systemy rynnowe, folie dachowe, obróbki blacharskie, okna dachowe oraz wszelkie akcesoria dachowe.

GRATIS:

Pomiar

Kosztorys

Transport