Blachodachówki

Blachodachówka to forma pokrycia dachowego nadająca się do niemal każdego rodzaju dachu. Posiada kształty przypominające do złudzenia klasyczne rodzaje dachówek, łącząc przy tym estetyczny wygląd, wysokie walory użytkowe oraz atrakcyjną cenę. Wysoka precyzja wykonania oraz funkcjonalność dają maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania pokrycia dachowego.

Blachodachówka jest jednym z najlżejszych materiałów, dzięki czemu umożliwia najszybsze ułożenie pokrycia dachowego. Jej atutem jest także produkcja w arkuszach o różnych długościach oraz w niektórych przypadkach w panelach ograniczających ilość odpadów do minimum.

Blachodachówka sprawdza się w budownictwie jedno i wielorodzinnym, a także w budynkach gospodarczych i obiektach sakralnych. Przy renowacji starych budynków nadaje im wyrazistego charakteru nawiązując do tradycji oraz nie wymaga poważnych zmian w konstrukcji więźby. Nowe dachy pokryte blachodachówką prezentują się nowocześnie i stylowo.

Do produkcji pokryć dachowych stosuje się blachy stalowe oraz aluminiowe wytwarzane przez wiodących producentów stali. Wsad stalowy posiada powłokę cynkową o określonej normami ilości, min. 275 g/m2, co zapewnia „zabliźnianie” się cynku na krawędziach ciętych. Dodatkowo blachy   zabezpieczone są z obu stron powłoką lakierniczą, które składają się z kilku warstw o odrębnych właściwościach.

GRATIS:

Pomiar

Kosztorys

Transport